Hakkımızda


Firmamız çadır üretimi yapmakta olup , firmalara özel istenilen etapta şantiye çadırları branda ve bir çok çadır çeşitini yapmaktadır, Fantüp üretimide yapan firmamız istenilen ölçü ve boyutlarda sizlere fantüp üretimi yamaktadır. firmamız türkiyenin önde gelen kuruluşlarına yapmış olduğu hizmetlerde tanınmış olup saygınlığını korumaktadır. 1984 Yılından itibaren

Sinem Çadır, Türkiye'de "çadır, tente, ve tünel havalandırma (fan tüp) uygulamalarını gerçekleştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Çadır, branda, tente, fan tüp sistemlerinde, anahtar teslimi çözümler üzerine faaliyet gösteren firmamız, sektördeki tecrübe ve bilgi birikimi ile bu günlere gelmiştir.

  Ağırlıklı olarak, sanayi tipi çadırlar, özel imalat çadırlar ve fan tüp (tünel havalandırma) tasarım, proje, satış sonrası servisi ile ön plana çıkmayı hedeflemiştir.

  Vizyonu, piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçlarını, tarafından dile getiren projeleri tasarlamak, en uygun fiyatlarla sunmak ve bu vizyonu yıllara yayarak siz değerli müşterilerimize zamanında, eksiksiz, güvenilir hizmeti sunmaktır.